4. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET HEYECANI

4. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET HEYECANI

  1. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET HEYECANI

Dolmabahçe okullarında mezuniyet şöleni… İlkokul 4. sınıftan mezun olan öğrencilerimiz ile ortaokula geçiş yapmanın gururunu ve heyecanını yaşadık.

İlkokul Mezuniyet Törenimiz, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve coşkuyla okunan İstiklal Marşı ile başladı. Daha sonra öğrencilerimizin anaokulundan 4. sınıfa kadar yaşadıkları keyifli, güzel anılarından oluşan slaytlar izlendi.  Öğrencilerimiz cübbe ve kepleriyle sahneye gelmeye başladı. Müdürümüz Esra EROL’un günün anlamını özetleyen konuşmalarının ardından başlayan diploma töreninde öğrencilerimiz, öğretmenlerinin ellerinden diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadı.

Müdürümüz Esra Erol ilk önce sevgi ve şefkatle öğrencilerimizi yetiştirerek bu yolculukta bizlerden desteklerini esirgemeyen velilerimize; daha sonrada özverili çalışmaları ve emeklerinin mahsulü olan bu günde tüm çocuklarımızı şefkatle kucakladıkları, erdem ve bilgiyle donattıkları ve çocuklarımıza kılavuzluk ettikleri için tüm öğretmenlerimize teşekkür etti.

Ayrıca bugünlerin gerçekleşmesinde büyük bir sabır ve hoşgörü ile maddi manevi desteğini esirgemeyen okulumuz kurucusu Murat MUŞLU’YA ve Genel Müdürümüz Kazım AŞIK’a teşekkürlerini ileterek programı bitirdi.

Mezuniyetin anlamı olan kep atma anı ise öğrencilerimizin geri sayımı ile gerçekleşti. Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimizi kutlar, başarılarının hayatları boyunca devam etmesini dileriz.

Kein Kommentar

Gib einen Kommentar

×

Merhaba!

Bize bir e-posta göndermek veya WhatsApp'tan ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız

[email protected] 
× İletişim