AKADEMİK ANADOLU LİSESİ

AKADEMİK ANADOLU LİSESİ

Lise hayatına adım atan öğrencilerimize, kurgulamış olduğumuz eğitim ve TYT-AYT programımızla hayata dokunan, ne istediğini bilen bireyler olarak idealindeki üniversitelerin kapılarını aralıyoruz. Öğrencilerimizin akademik takip çalışmaları tüm sınıf seviyelerinde yapılan Konu Tarama Sınavı (KTS) aracılığı ile gerçekleştirilirken elde edilen sonuçlara göre hafta içi ve hafta sonu etütleri ile öğrencilerin akademik performanslarını destekliyoruz.

Yabancı öğretmenlerimizle desteklediğimiz İngilizce eğitiminin yanında 2. yabancı dil olarak Almanca, Rusça, Çince ve İspanyolca dilleri ile global dünyaya uyum sağlayabilecek bireyler yetiştiriyoruz. Eğitim- Öğretim süreçlerinin en sağlıklı şekilde takip edilebilmesi için her ayın sonunda velilerimize gönderdiğimiz “Rehberlik Eğitim Serisi” içerisinde yer alan performans ve ödev karnesi ile öğrencilerin her dersten performans durumlarını, sınav sonuçlarını, devamsızlıklarını, etüt katılımlarını, okul etkinliklerine ve rehberlik çalışmalarına katılımlarını aylık olarak velilerimizin bilgisine sunuyoruz.

Uzman eğitim kadromuz tarafından kurgulanmış eğitim-öğretim programına uygun yayınlarla bütünsel bir eğitim olanağı sağlıyoruz.

×

Merhaba!

Bize bir e-posta göndermek veya WhatsApp'tan ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız

[email protected] 
× İletişim