İNGİLİZCE ANAOKULU

3 yaşından itibaren verdiğimiz İngilizce eğitimi ile öğrencilerimizin dinleme becerisini geliştirirken diğer kültürleri de anlama becerisini geliştirmelerini sağlıyoruz. Tırmanma duvarımızın ve spor aletlerinin yer aldığı yazın sıcak, kışın soğuk havadan etkilenmeyen anaokulu oyun bahçemizde öğrencilerimizin fiziksel gelişimlerini destekliyoruz. Eğitim programımızla ilişki kurarak planladığımız birçok eğitsel geziyle öğrencilerimizin gözlem yeteneklerinin gelişmesini ve keşfederek öğrenmelerini hedefliyoruz. Atölyelerimizde akıl oyunlarından dramaya müzikten görsel sanatlara kadar birçok branşta alanında uzman öğretmenlerimiz ve eğitmenlerimizle öğrencilerimizin ilgi alanlarına yönelik yetenek kazanmalarını ve geliştirmelerini sağlıyoruz.

Esnek eğitim saatlerimizle velilerimizin çalışma saatlerinde uzman sınıf ve branş öğretmenlerimizle dolu dolu bir eğitim süreci sağlıyoruz.

Dolmabahçe Anaokulunun öğrencilerine ve velilere sunduğu imkânlar; bir anaokulunda olması gerekenler ve daha birçok konuda bizleri aydınlattı.

GÖRSEL SANATLAR

MODERN DANS

SABAH SPORU

ROBOTİK KODLAMA

KÜLTÜR DERSLERİ

AKIL OYUNLARI

DRAMA

MÜZİK

SABAH 7.30 AKŞAM 19.00 SAATLERİ ARASINDA EĞİTİM

8 FARKLI BRANŞ

YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI

AYLIK GELİŞİM TAKİBİ

GENİŞ FERAH VE BAĞIMSIZ ALAN

KAPALI OYUN BAHÇESİ

MM PUBLİCATION DESTEKLİ İNGİLİZCE PROGRAMI

YABANCI ÖĞRETMENLER

TEKNOLOJİK ALT YAPI

GENEL İHTİYAÇLAR İÇİN YABANCI YARDIMCI ÖĞRETMEN DESTEĞİ

×

Merhaba!

Bize bir e-posta göndermek veya WhatsApp'tan ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız

[email protected] 
× İletişim