Anaokulu

Anaokulu

3 yaşından itibaren verdiğimiz İngilizce eğitimi ile öğrencilerimizin dinleme becerisini geliştirirken diğer kültürleri de anlama becerisini geliştirmelerini sağlıyoruz. Tırmanma duvarımızın ve spor aletlerinin yer aldığı yazın sıcak, kışın soğuk havadan etkilenmeyen anaokulu oyun bahçemizde öğrencilerimizin fiziksel gelişimlerini destekliyoruz. Eğitim programımızla ilişki kurarak planladığımız birçok eğitsel geziyle öğrencilerimizin gözlem yeteneklerinin gelişmesini ve keşfederek öğrenmelerini hedefliyoruz. Atölyelerimizde akıl oyunlarından dramaya, müzikten görsel sanatlara kadar birçok branşta alanında uzman öğretmenlerimiz ve eğitmenlerimizle öğrencilerimizin ilgi alanlarına yönelik yetenek kazanmalarını ve geliştirmelerini sağlıyoruz. Bilingual Education System (Çift Dilli Eğitim sistemi)   ‘yaparak-yaşayarak öğrenme’ yöntemi kullanılarak ‘öğrenmeyi öğreten’ öğrenci merkezli bir eğitim sistemi uygularız.

Anaokulumuzda eğitim-öğretim saatimiz 08.50 – 16.00 olarak düzenlenmiştir. 08.00 – 08.30 ve 16.00-19.00 saatleri arası öğrencimize nöbetçi öğretmen eşlik eder. 16.00-19.00 okulda kalan öğrencilerimiz sınıf öğretmenleri eşliğinde tekrar çalışmaları yapar/serbest oyun oynar. Okulumuz çalışan anne ve babalar için ara ve yarıyıl tatilinde eğitime devam etmektedir.

Öğrenci kabulüne 3 -5 yaş aralıklarından başlamaktadır. Detaylı bilgi için ilgili kampüsle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Çok Yönlü Eğitim

Görsel Sanatlar

Modern Dans

Sabah Sporu - Yoga

Robotik Kodlama

Scamper

Akıl Oyunları

Yaratıcı Drama

Müzik

Dolu Dolu Eğitim

K12 Sistem Takibi

Morpa Kampüs Uygulaması

Steam Çalışmaları

07.30 18.00 Saatleri Arasında Eğitim

8 Farklı Branş

Okuma Yazma Becerileri

Aylık Gelişim Takibi

Geniş Ferah Ve Bağımsız Alan

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

revir Hemşiresi

Kapalı Oyun Bahçesi

Teknolojik Alt Yapı

İleri Seviyede Dil Eğitimi

Çift Dilli Eğitim Sistemi Bilingual System

Skills

Main Course

×

Merhaba!

Bize bir e-posta göndermek veya WhatsApp'tan ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız

[email protected]
× İletişim