SEVGİLİ EBEVEYNLERİMİZ!

Okulumuz, 25 yıldır çeşitli alanlarda ülkemizin gelişimine katkı sağlamak ve istihdam alanı oluşturmak için faaliyet gösteren Durak Yatırım Grubu tarafından Türkiye’nin eğitimine bizim de bir katkımız olsun düsturuyla 2017 yılında Beylikdüzü Beykent Kampüsümüzde Özel Durak Okulları olarak eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

Eğitimin erken yaşlarda başlaması gerektiği aynı zamanda üniversite hayatına başlayana kadar ki dönemin çocuklarımızın hem eğitim hem de öğretiminde en ideal zaman olduğunu bildiğimiz için kampüsümüzü anaokulundan liseye kadar düzenlemiş olup eğitim-öğretim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ülkemizin ve dünyanın ihtiyaçlarını her daim iyi analiz edip öncelikle eğitim-öğretim faaliyetlerimizi buna göre düzenlemekteyiz, sonrasında ise milletimizin en değerli varlıkları olan çocukları için iyi bir hayat sağlama beklentilerine göre tüm sektörler analiz edilerek büyük istihdam açığı olan Havacılık alanına yönelerek Türkiye’nin en büyük ve en donanımlı Havacılık Lisesi’ni çocuklarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Tüm eğitim alanlarımızda modern, kendini geliştiren, evrensel, doğaya ve çevreye saygılı, Türkiye’nin gurur duyduğu, gelenekçi olduğu kadar yenilikçi bir eğitim anlayışıyla çocuklarımızın öncelikle bizleri dünya üzerinde gururlandırması sonrasında iyi bir kariyer sahibi olmaları hedefimizdir.

Tüm değerlendirmelerimizden aldığımız sonuçlara göre kurgulamış olduğumuz eğitim sistemimizle, sizlerin de desteğini alarak hedeflerine ulaştırmak için çocuklarımızı okulumuza bekliyoruz.

SAYGILARIMLA

KAZIM AŞIK

GENEL MÜDÜR

×

Merhaba!

Bize bir e-posta göndermek veya WhatsApp'tan ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız

[email protected] 
× İletişim