Anadolu Lisesi

Anadolu Lisesi

Özel Dolmabahçe Anadolu Lisesi; geniş yerleşkesi, alanında uzman öğretmenleri ile kültürel, sanatsal ve sportif anlamda da öğrencilerini geliştiren, araştırıp sorgulayan bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir anlayışla hareket eder.

9 ve 10. sınıflarımızda öğrencilerimizin akademik derslerin dışında sosyal sorumluluk projeleri ve kulüp etkinlikleriyle nitelikli, bilinçli ve renkli bir eğitim almasını sağlıyoruz. İngilizce derslerimizi farklı programlamalarla daha da verimli hale getirerek öğrencilerimizi bu anlamda iyi bir yabancı dil desteği sunuyoruz. İkinci yabancı dil olarak öğrencilerimizi Almanca ile buluşturuyoruz.

Bireysel ve kitlesel rehberlik çalışmalarımızla yapmış olduğumuz seminerler, alanındaki yetkin akademisyenleri konuk ettiğimiz konferanslar ve üniversite gezilerimizle öğrencilerimizi okullar ve bölümleriyle tanıştırıyoruz.

Sınav grubu olarak gördüğümüz ve alan seçimini yapmış olarak eğitimlerine devam eden 11 ve 12. sınıflarımıza yönelik periyodik deneme sınavlarımızı Türkiye geneli sınavlarla da genişleterek öğrencilerimizin mevcut hazır bulunuşluk durumlarını ölçüp bu doğrultuda bireysel çalışma programları ile doğru dokunuşlar yapıp süreçlerini en doğru ve verimli şekilde yürütüyoruz.

Öğrencilerimizle ilgili rehber öğretmenlerimiz ve danışman öğretmenlerimiz velilerimizle yapmış oldukları yüz yüze görüşmeler ve telefon görüşmeleri ile akademik ve disiplinel süreçler hakkında bilgi alışverişlerini yıl boyu sürdürmektedirler.

Kitlesel değil butik bir anlayışla nitelikli bir eğitim veren Özel Dolmabahçe Anadolu Lisesi seçkin öğretmen kadrosu ve kalabalık olmayan sınıflarıyla öğrencilerini “iyi bir birey” olarak geleceğe hazırlamaktadır. Siz de Özel Dolmabahçe Anadolu Lisesi ailesinde yer almak isterseniz çalışma arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, okulumuzu daha yakından tanıyıp aramıza katılabilirsiniz!

Tamamlayıcı öğretim

her cumartesi tekrar dersleri

sınav gruplarında periyodik deneme sınavları

birebir rehberlik

grup rehberliği

YKS Özel Hazırlık Programı

11. ve 12. Sınıflarda Alanlara Yönelik Yoğun Akademik Çalışmaları

Mesleki Tanıtım Seminerleri

Sosyal, Kültürel Ve Sportif Faaliyetler

Yabancı Dil Eğitimi

9 ve 10. Sınıflarımızda Yoğun İngilizce Eğitimi

English Assessment Sınavları

KGL Uluslararası İngilizce Sınavı

2. Yabancı Dil Almanca

×

Merhaba!

Bize bir e-posta göndermek veya WhatsApp'tan ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız

[email protected]
× İletişim